Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kdo risknul vystoupení bez kapely a kdo donutil Pepu Vojtka otočit rozbité křeslo vlastními silami? Sledujte jednotlivá vystoupení 4. kola Výběrů naslepo a nic vám neuteče.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ 4. kola Výběrů naslepo! Podívejte se

Hlas - Pepa Vojtek
zdroj: Archiv TV Nova Hlas - Pepa Vojtek

Kdo risknul vystoupení bez kapely a kdo donutil Pepu Vojtka otočit rozbité křeslo vlastními silami? Sledujte jednotlivá vystoupení 4. kola Výběrů naslepo a nic vám neuteče.

Edita Třísková

Celý svůj dospělý život se Edita věnovala domácnosti a dětem a teď si přišla do Hlasu splnit svůj sen. Předtím nikde nikdy veřejně nezpívala. Edita má dvě dcery, které jí moc fandí, a dokonce se v zákulisí neubránily dojetí. Edita si bude svůj sen plnit v týmu rockera Pepy!


Vít Soural

Sedmnáctiletý Vítek dostal kouče i publikum svou verzí celosvětového hitu Get Lucky od Duft Punk. „Tak se nehádejte, kluci,“ schladil Vítek dohadování mezi Michalem a Majkem a vybral si Majka!


Nepřehlédněte:
Celé díly Hlasu sledujte zdarma na NOVA Plus!

Karin Kminiaková

Karin to v minulosti neměla jednoduché, má ale velkou podporu maminky, která jí i ve zpívání maximálně podporuje. Na pódium to zkusila se songem od Michaela Jacksona, naneštěstí ale nikoho nezaujala.


Ondřej Mašík

Sám říká, že na kluka má dost výrazný hlas a ostatním prý z jeho zpěvu běhá mráz po zádech. Kouči s otočením křesla dlouho váhali, nakonec se ale otočil Michal David i Marta s Darou. Ondra dal ale přednost holkám.


Barbora Hořejší

Studentka Barbora zaujala nejdřív Majka Spirita, ale otočení dalších koučů na sebe nenechalo dlouho čekat. Svou verzí Toxic od Britney Spears je prostě zaujala! A ani Barbora neskrývala nadšení! Nakonec skončila v týmu Marty a Dary.


Robin Puškář a Eliška Machačová

Dua slaví zatím v Hlasu úspěch, tohle bohužel není případ Robina a Elišky. Koučové jejich zpěv ocenili, na postup dál to ale nestačilo.


Kristína Miháľová

Sedmnáctiletá drobná Slovenka Kristína má hlas, který by ji tipoval jen málokdo. Fantazie, fenomenální – to byla slova, která po jejím výkonu ze strany koučů padala. A Kristína následně padla do náruče Majka Spirita!


Miriama Filkašová

Miriama neváhala a kvůli Hlasu dorazila až ze Skotska. Díky Hlasu se chce víc zviditelnit, a pokud by se otočili všichni kouči, měla by takhle mladá barmanka ve volbě jasno – Michal David. Na pódiu ale bylo zdá se všechno jinak. Miriam si vybrala Majka Spirita!


Michaela Zemánková

Míša se živí jako muzikálová herečka. Do Hlasu šla tedy s jasným cílem – nemuset chodit na muzikálové konkurzy a dostávat pracovní nabídky přímo. Bylo to ale o fous! Vypadalo to, že už se nikdo z koučů neotočí, ale Pepa Vojtek na poslední chvíli po tlačítku sáhl!


Klára Kudláčová

Klářin talent objevily učitelky v mateřské školce, maminka ji potom přihlásila na základní uměleckou školu a doprovodila ji i do Hlasu. A bylo to napínavé! Michal David to zmáčkl v poslední chvíli!


Tomáš Vilimovský

Učitel zpěvu Tomáš byl před vystoupením na pódiu překvapivě klidný. Jeho výkon ale bohužel nikoho z koučů nepřesvědčil.

 

 

Vendula Příhodová

Vendula se rozhodla riskovat! Vystoupila bez kapely, spolehla se pouze na svůj hlas a kouče rozhodně zaujala. Risk se vyplatil, tlačítko zmáčkli všichni čtyři kouči. Vendula dala nakonec přednost Michalu Davidovi.

 

Anketa
Který ze soutěžících se vám nejvíc líbil?
 

Čtěte také:
VIDEO: Tohle asi nechcete slyšet. Leoš Mareš v Hlase zpíval!

Simona z Hlasu, která rozhádala Martu s Darou: Slíbila stojku za postup v Hlasu?
Marta a Dara: Ostatní kouči Hlasu prozradili, co si o nich skutečně myslí