Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kdo rozněžní Martu s Darou a kdo je naopak pěkně rozvášní? A jak dopadne „rodinný souboj“ mezi otcem a dcerou? Sledujte jednotlivá vystoupení z nejnovějšího Hlasu.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ: 5. Výběry naslepo: Jaký chlap tentokrát nadchnul Martu s Darou?

Hlas - Jakub Vaňas, Marta a Dara
zdroj: Archiv TV Nova Hlas - Jakub Vaňas, Marta a Dara

Kdo rozněžní Martu s Darou a kdo je naopak pěkně rozvášní? A jak dopadne „rodinný souboj“ mezi otcem a dcerou? Sledujte jednotlivá vystoupení z nejnovějšího Hlasu.

Patrik Malý

Student Patrik hraje na kytaru, na kterou se naučil úplně sám. A kytaru si s sebou vzal i na pódium. A zřejmě mu přinesla štěstí, otočili se všichni kouči. Patrik skončil v týmu Michala Davida. „Narodil ses proto, abys zpíval,“ zalichotila mu Dara.

 

  

Celé díly Hlasu sledujte na NOVA Plus!


Tomi Furmaník

Můzou políbený rodák z Košic pracuje jako učitel v základní umělecké škole. V zákulisí mu držela palce přítelkyně Martina. A komu jinému by měl jeho rockový hlas učarovat než Pepu Vojtkovi, v jehož týmu Tomi skončil.
 


Anastasia Dunaeva

Přesto, že má Ruska Anastasia velmi neotřelý hlas a určitě by byla pro český showbyznys vítaným osvěžením, nikoho z koučů bohužel o svých kvalitách nepřesvědčila natolik, aby se otočil.

 

Jaroslav Klein

Zkušený hudebník Jaroslav se nechal přesvědčit od své dcery Evy, aby šel do Hlasu s ní. Před svým vystoupením řekl, že si upřímně přeje, aby postoupila Eva. Zdá se, že se mu to splní, bohužel se nikdo neotočil.
 

 

Eva Kleinová

Eva je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu. Profesí učitelka angličtiny a němčiny Eva vede na škole, kde učí, pěvecký sbor. Táta Jarda bohužel nepostoupil, ale Eva dopadla lépe, do svého týmu ji získal Michal David.
 

  

Lucie Bakešová

Barmanka a zpěvačka Lucie hraje s kapelou. Od Hlasu si slibuje, že se prosadí a nebude pořád, jak sama říká, švorc. Uvidíme, jak se jí bude dařit v týmu Marty a Dary.


Petra Kepeňová

A další učitelka na základní škole! Za svůj největší hudební úspěch považuje to, že na turné kapel Olympic a Alphaville dělala předkapelu. Její hlas zaujal jen Pepu Vojtka, takže Petra skončila v jeho týmu.
 

  

Adam Urban

Adam má svoji kapelu, ve které hraje na baskytaru. Dlouho se mezi kouči nic nedělo, nakonec ale sáhl po tlačítku Pepa a po něm následoval i Pepův velký soupeř Michal David. Ale i tentokrát další bod pro Pepu!
 


Kateřina Šalátová

A další talentovaná učitelka! Učitelka hudební výchovy Katka zdědila svůj talent po mamince. Svoji budoucnost vidí mezi dětmi a u té zřejmě zůstane. Žádný z koučů si ji do svého týmu nevybral a Pepa Vojtek jí dokonce vytknul špatnou intonaci! 

 


Miroslava Zuntová

V pěti letech začala hrát na kytaru, v deseti letech se pak začala věnovat zpěvu. V životě si sáhla i na dno, kdy jí úraz na rok úplně vyřadil ze života. Mirka zpívala jen v doprodu kytary. Bylo to napínavé a vypadalo to, že se do poslední chvíle nikdo naotočí, ale nakonec sáhl po tlačítku Majk!

 

Diana Krišková

Dianiným největším kritikem je její kamarádka Zuzka, která nemá problém říct jí všechno na rovinu. Diana si velmi věřila, ale přišlo veliké zklamání – nikdo se neotočil.

 

 

Jakub Vaňas

Jakub pracuje jako asistent v advokátní kanceláři. Jakub byl, jak sám řekl, nervózní jako prase, ale neměl důvod. Martino rockové srdce zaplesalo, Jakub skončil v jejich týmu.
 

 

Peter Karovič

Studuje a při studiu pracuje jako grafik. I Petr se rozhodl, že bude zpívat jen za doprovodu kytary, ale to mu právě zlomilo vaz. „Ta kytara ti to zkazila,“ řekl mu Pepa Vojtek.

 

 

Andrea Holá

Studuje populární zpěv na pražské konzervatoři. Sama říká, že kromě zpěvu nemá žádné zájmy, zpěv je pro ni všechno. A třeba se mu bude věnovat i profesionálně, v Hlase totiž postupuje v týmu Michala Davida.

 


Nepřehlédněte:
Vendula Příhodová: Co jí přineslo v Hlase štěstí?
Lekce francouzštiny v podání Kristínky z Hlasu: Frauncouzsky umím jen zpívat, prozradila
Mladinká Bára z Hlasu: Proč jí Majk Spirit zamotal hlavu?