Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaké hlasy se objeví v letošním ročníku Hlasu? Kdo kouče nadchne a kdo je rozpláče? A která kráska doslova rozpoutá mezi kouči bitvu?

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z 1. DÍLU: Kdo v Hlase zabodoval a kdo odešel s pláčem?

Hlas - Veronika Strapková - 2
zdroj: Archiv TV Nova Hlas - Veronika Strapková - 2

Jaké hlasy se objeví v letošním ročníku Hlasu? Kdo kouče nadchne a kdo je rozpláče? A která kráska doslova rozpoutá mezi kouči bitvu?

Veronika Strapková
První soutěžící na podiu! Třiadvacetiletá studentka herectví Veronika padla do oka především Majku Spiritovi, v jehož týmu nakonec skončila. Uhrančivá brunetka ale se songem Natural Woman od Arethy Franklin nezabodovala jen u něj…

 
Jakub Nesnídal
Sympaťák Jakub na Výběr naslepo dorazil v doprovodu svého „kudrnatého“ rodinného týmu. A zdá se, že mu to přineslo štěstí! Mezi ženskými se zdá se cítí ve svém živlu, vybral si totiž tým Marty a Dary.


Nepřehlédněte:

Hlas plný překvapení! Pobavil i rozplakal. Podívejte se na CELÝ DÍL


Dagmar Čampulová

Milé blondýnce Dáše nepřinesly štěstí ani žabky, které sbírá. Zřejmě nebyla ve formě. Michal David skončil během jejího vystoupení s hlavou v dlaních a nepomohly ani výmluvy na nachlazení.


Zolo Lebo

Slovák s neobvyklým jménem žijící v kanadském Torontu věnoval song When A Man Loves A Woman své manželce, která bojuje s vážnou nemocí. A svým podáním oslovil i kouče! Do svého týmu ho nakonec získal Michal David.


Vašek Duchek

Dvacetiletý student jaderné fyziky Vašek svých vystoupením žádný velký výbuch mezi kouči nezpůsobil. Vzorec na úspěch zdá se ještě neobjevil. „Příště se nalaď,“ poradil mu ironicky Michal David.


Podívejte se:

Šokovaný Leoš: Přes rok o Tině nevěděl a pak se nestačil divit! Čím ho překvapila?


Katarína Kamencová

Impulzivní Slovenka Katarína je prostě živel a ukázala to i na pódiu, kde se energicky vrtěla do rytmu. A vrtěli se i koučové! Katarína s úspěchem odtančila do týmu Michala Davida.


Zuzana Kamencová

Zuzana je starší sestrou Kataríny. Podobnost ale moc nehledejte, jsou jako voda a oheň. Katarína temperamentní, Zuzana klidná. Obě ale postoupily a stávají se soupeřkami! Zuzanu si vybojoval Pepa Vojtek. Podívejte se, jak boj probíhal ZDE.


Jiří Motyčák
Nepřehlédnutelný Jirka si vzal na podium na pomoc kytaru. I přes počáteční nadšení publika mu to ale nebylo nic platné, kouče nezaujal. Kde se stala chyba? Nejspíš ve špatném výběru písničky...
 


Blanka Janečková a Martin Svátek

Masér Martin a invalidní důchodkyně Blanka se znají skoro celý život. Kromě obrovské lásky k hudbě mají ale společnou ještě jednu věc – oba jsou nevidomí. Spolu jim to ale ladí výborně, a tak se tým Majka Spirita rozrostl o dva nové členy.


 

Anketa
Který ze soutěžících se vám nejvíc líbil?
156 hlasů
Jakub Nesnídal
810 hlasů
Zolo Lebo
22 hlasů
Vašek Duchek
118 hlasů
Zuzana Kamencová
20 hlasů
Jiří Motyčák
Hlasovalo 2299 lidí
 


Nepřehlédněte:
Drsný boj o ženskou v Hlase! Nalákal ji Pepa, nebo Michal?
Majk Spirit láká: Proč se dívat na Hlas? Protože tam budu já!
Jak se natáčí Hlas? Přijďte se podívat na vlastní oči a můžete získat tablet!
VIDEO: Tento sympaťák chce dobýt Hlas kvůli nemocné ženě! Co na to kouči?