Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kdo dostal kouče svou hrou na ukulele? A komu Majk udělal svým otočením neskutečnou radost? Sledujte jednotlivá vystoupení soutěžících v posledním kole Výběrů naslepo.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ 6. kola Výběrů naslepo: Komu Majk Spirit splnil tajný sen?

Hlas - Majk Spirit
zdroj: Archiv TV Nova Hlas - Majk Spirit

Kdo dostal kouče svou hrou na ukulele? A komu Majk udělal svým otočením neskutečnou radost? Sledujte jednotlivá vystoupení soutěžících v posledním kole Výběrů naslepo.

Eliška Mrázová

Elišku opravdu nejde přehlédnout. A i kdyby náhodou, roztomilého ukulele, na které hraje, si určitě všimnete. Na pódiu ještě pomalu ani nezačala zpívat song od Adele a křesla koučů se dala do pohybu. Z originálního úlovku se nakonec zaradovaly holky.


Celé díly Hlasu sledujte ZDARMA na NOVA Plus!


Richard Gajlík

Trnavský rodák Richard žije, jak sám říká, pro muziku. Svým zpěvem zaujal Michala Davida a jeho o rivala Pepu Vojtka. Do svého týmu si ho nakonec připsal právě Pepa.


Nathalia Boszhard

Nathalia se narodila na Slovensku, ale se svým synem žije v Holandsku, kde pracuje v módní společnosti. Její máma je Slovenka a táta Holanďan. Její výkon ale bohužel nikoho z koučů nepřesvědčil.
 


Anabela Mollová

A je tu další mezikulturní mix. Máma Anabely je Slovenka, otec pochází z Etiopie. Daru Anabela dostala dokonalým výběrem písničky, a jak Majk se nadrzo zeptal: „Vezmeš si mě za kouče?“ A Anabela řekla své ANO!
 

Petr Urbánek

Ví, jaké je zpívat pro plné haly, mít tisíce fanynek, vydělávat jmění jako hudební hvězda. To byl život Petra Urbánka zhruba před 20 lety. Pak ale všechno skončilo a on se pokouší znovu nastartovat hudební kariéru. Bude se ale muset snažit dál, u koučů neuspěl.


Tereza Hálová

„Myslím si, že si o mně dost lidí myslí, že jsem divná,“ překvapila hned na úvod svého medailonku Tereza, která pracuje jako kuchařka. Svou zajímavou barvou hlasu dostala tři kouče ze čtyř. Nakonec ji přesvědčil Pepa!
 

Alena Marjenková

Alena pochází z Olomouce, bydlí s mámou a se ségrou, otec rodinu opustil, ještě než se narodila. Před vystoupením ji ochromila veliká nervozita. Její zpěv ale kouče neoslovil. „Celou dobu jsi byla pod tónem,“ neubránil se lehké výtce Michal David.
 


Veronika Bílková

Brunetka Veronika si moc přála, aby se otočil Majk Spirit. Fandily jí i kamarádky v zákulisí a bylo to napínavé. Majk kroužil kolem tlačítka jako dravec kolem své oběti a… nakonec ho stlačil! A Veronika se neubránila dojetí.
 

Olga Džuban

Olga se narodila v Rusku, ale v patnácti letech se i s rodinou přestěhovala do Izraele, kde Olga nastoupila do povinné vojenské služby. Tam se seznámila se svým slovenským manželem, se kterým má dceru. Svůj boj na pódiu ale prohrála.
 


Jana Rybníčková

Jana to v životě neměla jednoduché. Jako malou ji rodiče dali do dětského domova, do své péče si ji ale vzala herečka Hana Čížková. Jejím obrovským snem je být sólovou zpěvačkou. Tak snad jí tenhle sen pomůže splnit Marta a Dara, v jejichž týmu Jana skončila.


Martin Kujan

Martin z Bratislavy hraje s kapelou na zaoceánských lodích. Michal díky svému šestému smyslu poznal, že je Martin muzikant a po tlačítku rychle sáhl.
 

 

Nepřehlédněte:
Tancující Marta a Dara s dcerou! Co se děje v Hlasu, když jsou kamery vypnuté?
Dara sportovní i dráždivá. Jak jí to podle vás sekne nejvíc? HLASUJTE
Jandová v Hlasu na kolenou! Dostala ji holka s ukulele!