Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Komu tréma z vystoupení zabránila v dalším postupu? A kdo skvěle zaválel, i když vůbec netuší, kdo je a jak se jmenuje ten vysoký kluk v křesle koučů? Podívejte se na vystoupení soutěžících v 2. kole Výběru naslepo.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z 2. DÍLU: Kvůli komu se kouči poprali?

Hlas - Marta a Pepa
zdroj: Archiv TV Nova Hlas - Marta a Pepa

Komu tréma z vystoupení zabránila v dalším postupu? A kdo skvěle zaválel, i když vůbec netuší, kdo je a jak se jmenuje ten vysoký kluk v křesle koučů? Podívejte se na vystoupení soutěžících v 2. kole Výběru naslepo.

Adéla Michálková
Nenápadná studentka z Prahy před vystoupením prozradila, že pevně věří v to, že se v životě bude živit hudbou. A hned na to ukázala, že na to má! S rychlým songem A Little Party Never Kill Nobody totiž divoce roztančila celý sál i zákulisí Hlasu. „Totálně si nás odrovnala,“ zareagovala Dara, v jejíž a Marty týmu Adéla nakonec skončila.


Tomáš Sučik a Marek Lacko

Dvojice temperamentních Slováků Tomáš a Marek. Jak sami prozradili před vystoupením, připravili si „mash-up“ asi šesti písniček. A svým troufalým výstupem dvojice kouče rozhodně zaujala! Volit museli mezi Michalem a Majkem. A že to byla těžká volba! Nakonec to vyřešili jednoduše. Prostě si střihli! A protože nůžky stříhají papír, jdou do týmu Majka!Lisa Bensonová

Lidé jí říkají, že vypadá jako Rihanna. Co se týče zpěvu, tak Lisa za světoznámou zpěvačkou ale zřejmě trochu pokulhává. Osmnáctiletá mulatka si vybrala Rihannin vybrala song Stay, svým výstupem ale kouče nezaujala. „Vybrala sis moc těžkou písničku a je cítit, že máš trému,“ zhodnotil její výstup Michal David.Viktor Holomek

Kroměřížák Viktor si, jak sám říká, potrpí na ulítlou image. S kapelou moc úspěchů neslavil, tak zkusil štěstí v Hlase. Písní Messenger od kapely Linkin Park zaujal Viktor koho jiného než rockera Pepu Vojtka, v jehož týmu nakonec skončil.
 


Lenka Hrůzová

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, uvedla se v Hlase Lenka Hrůzová alias Lola, která si v životě prožila svoje. Skladbou Recovery od kapely Kosheen zaujala všechny kouče, od Michala Davida až po Majka Spirita. Lenka ale Majka rychle uzemnila. „Ani nevím, kdo jste. Můžete mi to prosím říct?“ zeptala se ho.
 

 

Peter Milkovič
Největším snem zpívajícího taxikáře Petera je obrovský koncert ve vyprodané hale. Svůj sen si bohužel zatím nesplní. Svým countryovým vystoupením nezaujal žádného z koučů natolik, aby se otočil a vzal si Petera do svého týmu.


Andrea Janczarová

Svobodná maminka Andrea žijící v Římě na pódiu zaválela s písní Listen od Beyonce. „To byla bomba! Vůbec nechápu, že jste to nezmáčkli,“ nestačil se divit Michal David, v jehož týmu Andrea skončila.


Robert Hlavatý

Vyučený elektrikář Robert, který je podle slov své rodiny lepší zpěvák než elektrikář, má za sebou nepříjemný boj s rakovinou. A kdo mu při jeho boji s vážnou nemocí pomohl? Překvapivě pes! A při boji za jeho pěvecký sen mu pomůže zase Michal David, kterého si Robert z koučů vybral.


Barbora Drotárová

Nesmělá Slovenka Barbora si vybrala song I Follow Rivers od Lykke Li. Tohle sluníčko, jak Barboru nazvala Dara, nakonec skončilo v týmu právě Marty a Dary.
 


Simona Gážiková

Rockerka tělem i duší. Slovenská maminka Simona se zpěvu věnuje od dětství. Svůj styl si našla až před pár lety. A co na její rockový styl řekli kouči? Drsný song Highway to hell ji nepřivedl do pekla, ale do týmu koho jiného než Pepy Vojtka, který si kvůli svým narážkám málem vysloužil facku od Marty.
 

Anketa
Který ze soutěžících se vám nejvíc líbil?
 


Nepřehlédněte:
Velká mise Evy a Davida: Zpověď koučů a moderátorů Hlasu. A otázky určujete vy!
Zákulisí Hlasu exkluzivně: Vše pro vás zjišťují naši špioni Eva a David!
VIDEO: Hubatá Tina si v Hlasu pěkně vystřelila z Karla Gotta!