Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

O kom Michal David řekl, že má hlas, na který tady celou dobu čeká? A kdo takřka rozplakal Martu a kdo naopak mezi ní a Darou způsobil první větší roztržku? Sledujte vystoupení soutěžících Hlasu!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z 3. DÍLU: První hádka Marty a Dary! Kvůli komu?

Hlas: Marta a Dara - 4
zdroj: Archiv TV Nova Hlas: Marta a Dara - 4

O kom Michal David řekl, že má hlas, na který tady celou dobu čeká? A kdo takřka rozplakal Martu a kdo naopak mezi ní a Darou způsobil první větší roztržku? Sledujte vystoupení soutěžících Hlasu!

Natália Hatalová

Slovenka Natália byla před tím, než vstoupila na podium, velmi nervózní. Nebyl ale důvod, zaujala hned tři kouče. Natálii její úspěch překvapil, a dokonce se neubránila i slzám. Nakonec zvolila ženskou energii a šla do týmu Marty a Dary.

  

Aneta Šrolerová  

Díky Hlasu být blíže svému snu. S tím šla na podium jedenadvacetiletá Aneta Šrolerová. Nezvolila si zrovna jednoduchou cestu, vybrala si totiž náročnou skladbu od Whitney Houston Run To You. Ale vyplatilo se! Majk
Spirit má ve svém týmu o jednoho člena víc.


Martin Císar

Výřečný Martin vstupoval před kouče s velkou trémou. Nejdřív zaujal Martu s Darou a na poslední chvíli po tlačítku sáhl i Pepa Vojtek. „Vypadáš jako klouček a máš tak nádhernej hlas, jako bys miloval už sto žen,“ nestačila se divit Marta. U Marty a Dary Martin nakonec skončil.


Veronika Bergmanová

Proč to nezkusit, řekla si Veronika a šla do Hlasu. Není ale žádnou amatérkou, zpívala s Petrem Mukem a vystupovala v muzikálu Bídníci. Zpívala skvěle, přesto se ale žádný z koučů neotočil.
 


Simona Novotná

Krásná letuška z Čachtic Simona zpívá od dětství a věnovat se hudbě je její velký sen. Své šance v Hlasu se rozhodla využít maximálně a dát do svého vystoupení všechno. Pepa, nebo Majk? Rozhodování bylo těžké, ale volba padla na Pepu.

 


Miroslav Mates

Učitel hudební výchovy v Ústí nad Labem se do Hlasu přihlásil sám během vyučovací hodiny. Kromě zpěvu se věnuje i psaní hudby a textu. Jak tento smolař, jak se sám Mirek nazývá, dopadl? Zlomil svou životní smůlu? Zatím bohužel ne, smůla ho totiž provázela i při zpívání.


Marek Relich

Devatenáctiletý Marek má s vystupováním na veřejnosti už poměrně bohaté zkušenosti. Svůj pěvecký výkon věnoval stejně jako vždy svému zesnulému dědečkovi. A dědeček by byl pyšný. Justin, jak ho nazval Majk, skončil v týmu Marty a Dary.


Veronika Rážová a Michal Souček

Michal vyhrál mistrovství světa v karaoke a pořádáním karaoke večerů se i živí. Verča pracuje jako moderátorka v rádiu. Ladění jejich hlasů se ale koučů příliš nezamlouvalo. Neotočil se bohužel ani jeden.


Ondřej Nováček

V dětství nadějný fotbalista, ale jak říká, v pubertě začal blbnout a jeho sen o fotbalové kariéře se rozplynul. Teď se pokouší si splnit další ze svých snů – ten hudební. Podaří se mu to v týmu Majka?


Pavlína Ďuriačová

Vzhled vnímá jako svůj velký nedostatek. Do Výběru naslepo tak Pavlína vkládala velké naděje a před vystoupením bojovala s obrovskou nervozitou. Svým skvělým hlasem zaujala Michala Davida, který nedokázal pochopit, že bych jediný, kdo se otočil.
 

Sára Milfajtová
Sára pochází z umělecké rodiny, takže jí vystupování před publikem není cizí. „Ty patříš do showbyznysu jednoznačně,“ snažil se ji nalákat do svého týmu Michal David. Ona ale přesto dala přednost Pepovi.Petra Magdová

Sedmnáctiletá Petra má hlas, před kterým se Michal David poklonil. „Jsem úplně hotovej,“ reagoval na Petřin výstup Michal. „Na tenhle hlas já tady celou dobu čekám.“ Není divu, že se na Petru otočili všichni. Vybrala si Michala Davida.


Anketa
Který ze soutěžících se vám nejvíc líbil?
 

 

Nenechte si ujít:
HLAS: Konec idylky na dvojkřesle? Marta utekla od Dary k Pepovi!
VIDEO: Co rozhodí Leoše Mareše? Třeba tahle malá holčička v Hlasu!
Neuvěříte, že je jí 17 let! Petra dostala Michala Davida na kolena