Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Letošní ročník Hlasu, který odstartuje co nevidět, je plný novinek! Bude se krást a zřejmě dojde i na nějaké to K.O. Bát se nemusíte, nejde o žádné pěstní souboje, ale nové fáze, díky kterým bude Hlas mnohem zajímavější. A na co všechno se můžete ...

Velké změny v Hlasu: Tohle vás bude bavit! Co bude jinak?

Vložit video na:

aktualizováno 04.03.2014, 13:14 | 26.02.2014, 09:49 | Nova.cz

Letošní ročník Hlasu, který odstartuje co nevidět, je plný novinek! Bude se krást a zřejmě dojde i na nějaké to K.O. Bát se nemusíte, nejde o žádné pěstní souboje, ale nové fáze, díky kterým bude Hlas mnohem zajímavější. A na co všechno se můžete těšit?

Dvojkřeslo
Koučové Marta Jandová a Dara Rolins vytvoří samostatný tým a usednou na speciální dvojkřeslo, které bude mít pouze jedno jediné tlačítko. Shodnou se Marta a Dara na výběru soutěžících? Prvek dvojkřesla není ojedinělý, znají ho diváci v Německu, Holandsku i v jiných zemích.
 

Hlas
(Foto: Jakub Deml)


K.O.

Nová řada Hlasu přináší i novou fázi – K.O. V této části show jsou soutěžící z jednoho týmu rozděleni do dvojic a musí spolu soutěžit opět v souboji. Zpěváci a zpěvačky však zpívají každý zvlášť, pouze jeden zůstává a postupuje do živého přenosu. Celkem postoupí do živých přenosů 16 soutěžících.

 

Hlas - Dara, Majk, Michal, Pepa
(Foto: Archiv TV Nova)

Krádež
Poprvé uvidí diváci prvek krádeže ve fázi soubojů. V každém souboji vítězí pouze jeden soutěžící. Ten, který není v souboji úspěšný, má stále šanci, že o něj koučové z ostatních týmů projeví zájem a „ukradnou“ jej pro sebe. V případě, že má o zpěváka zájem více koučů, rozhoduje se sám soutěžící, který tým si zvolí.


A takhle to bude vypadat. Podívejte se na ukázku z Hlasu:

Nenechte si ujít:
Hlas odstartuje prvním Výběrem naslepo už ve středu 5. března!
 Jak se natáčí Hlas? Přijďte se podívat na vlastní oči!