Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dvojice nevidomých, Blanka a Martin, vyrazili koučům svým vystoupením dech.

Blanka a Martin

36 let, Louny a 33 let Praha
Hlas: Profilovky - 3
Hlas: Profilovky - 3
aktualizováno 12.06.2014, 15:57 | 14.03.2014, 13:17 | Nova.cz

Dvojice nevidomých, Blanka a Martin, vyrazili koučům svým vystoupením dech.

Blanka Janečková

Na škole byla Blanka díky svému talentu nejmladší členkou hudebního souboru, kde se naučila hrát na piano. Na škole v přírodě se potkala s Martinem. Velmi si rozuměli, a byli dokonce partnery, ale pak o sobě zhruba deset let vůbec nevěděli. Blanka je od narození slepá, má vrozenou vadu. Nikdy neviděla ani své tři děti, ale je šťastná a žije ve šťastném manželství. S Martinem začali zpívat v gospelovém souboru, kde hraje na piáno. Chtěla by prolomit ledy a být první slepou zpěvačkou v České republice.


Martin Svátek


Martin se narodil jako zdravé dítě, ale o chvilku dřív, tak putoval do inkubátoru. Tam ale došlo k poškození jeho zraku, které způsobilo slepotu. V současnosti se živí jako masér. Má jednu dceru, s níž ale nežije ve společné domácnosti. Se svým životem je spokojený a nic by na něm neměnil. Společně s Blankou se rozhodli jít do Hlasu zbořit předsudky.

Vystoupení ve Výběru naslepo:


Vystoupení v Soubojích:


 

Rozhovory s Blankou a Martinem:

 

 


Vystoupení v K. O.: 


1. živý přenos: 2. živý přenos:


3. živý přenos: