Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oficiální web soutěžní show Hlas ČeskoSlovenska, kterou vysílá televize Nova a Markíza.

Majk

 
 

Vlastním jménem Michal Dušička je úspěšný slovenský rapper a člen bratislavské skupiny H16. V roce 2011 získal hned dvě ocenění v anketě Zlatý slavík, a to za objev roku a nejlepší videoklip roku. Rok poté se pochlubil prestižním vítězstvím na MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. Role kouče v Hlasu je pro něj zcela novou úlohou, kterou bere jako výzvu. A rozhodně se na ni těší!

V roli kouče Hlasu ČeskoSlovenska jste nováčkem. Jak se těšíte na svou novou úlohu a co na soutěži Hlas ČeskoSlovenska oceňujete především?
Teším sa na každú novú výzvu, pretože výzvy mám rád od malička. Najväčšou výzvou je podľa mňa ostať sám sebou vo svete, v ktorom z vás chce každý spraviť niekoho iného. Som hlasom tejto generácie a je pre mňa pocta byť súčasťou tohto hudobného projektu.

Jaká bude vaše bojová strategie?
V prvom rade riadiť sa vlastným pocitom. Ten ma ešte nesklamal. Teším sa na súťažiacich, ktorí chcú svojim hlasom niečo povedať. Nie len interpretovať iné skladby. Svoje texty si píšem sám a takéto osobnosti rád privítam aj v mojom tíme.

Který z koučů-kolegů, proti kterým budete hrát, je vám hudebně nejsympatičtější?
Každý z koučov robí kvalitnú hudbu vo svojom žánri. Ak by som však mal vybrat toho, ktorý mi je žánrovo najbližšie, tak by to bola zrejme Dara.

Který z koučů-kolegů, proti kterým budete hrát, u vás budí největší respekt?
Mám rovnaký rešpekt pre všetkými a s každým si výborne rozumiem.

Jaký hlas je vám nejbližší?
Hlas Česko-Slovenska :)

Hlas - Blanka a Martin

Blanka a Martin »

Dvojice nevidomých, Blanka a Martin, vyrazili koučům svým vystoupením dech. více»
Hlas - Kristína Mihálová

Kristína Mihaľová »

Studentka Kristína kromě zpívání ráda sportuje, hraje například plážový volejbal. více»
Hlas: Profilovky - 10

Martin Císar »

Martin má rád cestování. Pokud jeho sen o hudbě nevyjde, má sen živit se jako animátor v přímořských letoviscích. více»
Hlas - Veronika Strapková

Veronika Strapková »

Studentka posledního ročníku herectví v Bratislavě, která úspěšně hraje v divadlech, odmalička zpívá a před pár lety tancovala street dance. více»